˚Z HRANIA DO PRÁCE

Po asi troch rokoch ustavičného hrania nemenovanej prehliadačovej hry som sa v roku 2013 stal členom jej slovenského tímu vývojárov. Bol som editorom online Nápovedy pre tisíce slovenských hráčov, napísal desiatky článkov a návodov k jednej z najkomplexnejších browser hier na svete. Bol to pre mňa výborný spôsob získania základných poznatkov k jazykom HTML a CSS, ktoré sú nevyhnutné pri tvorbe profesionálnych webstránok.

Stovky hodín vzdelávania

Po pár mesiacoch som sa s nadšením ponoril do sveta technológií a začal sa tak naplno vzdelávať v oblasti webstránok a programovania. Od tohto momentu sa každý deň učím novým veciam, aby som bol schopný pracovať aj na veľkých projektoch.

počítač a kvetina
01–

Konzultácia

Pre najlepšie porozumenie Vašich potrieb a naplnenie očakávaní, si na osobnom stretnutí preberieme všetky dôležité aspekty týkajúce sa projektu vrátane termínu odovzdania.

02–

Podklady…

Po vzájomnej dohode začnem ihneď pracovať na Vašom projekte a postupne zapracovávať dodané podklady. O všetkých dôležitých zmenách a úpravách Vás budem informovať.

03–

Odovzdanie

Odovzdaním projektu a Vašou spokojnosťou naša spolupráca určite nekončí. Pravidelne budem kontrolovať, aktualizovať všetky funkcionality a celkový chod Vášho projektu.

Rád sa dohodnem…

Plne rozumiem, ak začínajúci Startup alebo kreatívci, ktorí svoje aktivity majú skôr pre zábavu, nemajú dostatok financií na webstránku. Je síce fakt, že moje ceny sú už aj tak nízke, aj napriek tomu sa dokážem dohodnúť. Určite ma kontaktujte

teamwork pozadie

˚AJ PRE NÁROČNÝCH

Poskytujem nielen služby pri samotnej tvorbe webstránok, online kalkulačiek či programovaní súborov Excel, ale tiež rôzne dodatočné práce vrátane prekladov EN-SK, korekcie textu, copywriting a úpravy spojené s týmito oblasťami. Spravím dôkladnú analýzu Vášho pracovného prostredia a navrhnem riešenia pre dosiahnutie dohodnutého cieľa. Najčastejšie používam jazyky HTML5, CSS3, JavaScript vrátane jQuery a PHP vrátane knižníc. Medzi platformy patria WordPress, Excel, Airtable…

Reprezentujme spoločne

Nie som ten typ ITčkára, ktorý len sedí doma a popíja kávu, práve naopak, rád sa plazím v bahne pod ostnatým drôtom, prekonávam rôzne rúčkovania a iné nástrahy. Našu nádhernú krajinu aktívne reprezentujem v Prekážkových behoch v teréne, tzv. OCR. Pre viac info sledujte môj Instagram.

Neváhajte sa ma čokoľvek spýtať!

Menu